Stavební materiál


Široká nabídka stavebních materiálů

Dodáváme široké spektrum kvalitních stavebních materiálů od renomovaných výrobců.

Pálené krytiny

Betonové krytiny

Lehké krytiny

Umělá břidlice

Asfaltové šindele

Asfaltové pásy

Střešní fólie

Okapové systémy

Plechy a svitky

Střešní okna

Nadkrokevní izolace

Tepelná izolace

PVC desky

Stavební desky

Zdící prvky

Produkty
  • Tondach
  • Röben
  • Creaton
  • Bramac
    Značky

    Informujte se

    Co vše jsme Vám schopni nabídnout?
    Rádi s Vámi probereme veškeré možnosti.

    +420 773 744 308


    Ostrava

    Frýdecká 793
    720 00 Ostrava Hrabová
    Email: ostrava@obb.cz


    Brno

    Vídeňská 125
    619 00 Brno Přízřenice
    Tel.: +420 777 920 022
    E-mail: brno@obb.cz

    České Budějovice

    Jivno 43
    373 71 Jivno (pošta Rudolfov)
    Tel.: +420 777 920 139
    E-mail: budejovice@obb.cz

    Hradec Králové

    Dřevařská 522
    500 03 Hradec Králové
    Tel.: +420 777 920 020
    E-mail: hradec@obb.cz

    Olomouc

    Pevnůstka XV
    779 00 Olomouc Neředín
    Tel.: +420 777 920 305
    E-mail: olomouc@obb.cz

    Opava

    Těšínská 1509/64
    746 01 Opava
    Tel.: +420 777 922 450
    E-mail: opava@obb.cz

    Plzeň

    U Seřadiště 223
    326 00 Plzeň
    Tel.: +420 777 920 338
    E-mail: plzen@obb.cz

    Praha

    Ptice 107
    252 18 Ptice (pošta Úhonice)
    Tel.: +420 770 145 433
    E-mail: ptice@obb.cz

    Brandýs nad Labem

    Martinovská 328
    250 01 Brandýs nad Labem
    Tel.: 770 145 437
    E-mail: brandys@obb.cz

    Kontakty

    Nenechte si ujít akční nabídky

    Zadejte svůj e-mail a my vás budeme informovat o aktuálních akcích a slevách

    * Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.
    Kdykoliv se můžete z odběru zpravodaje odhlásit.
    OBB stavební materiály, spol. s r.o.
    Frýdecká 793, 720 00 Ostrava 20
    obb@obb.cz
    WebCenter - logo