Pálené krytiny


Röben

MONZAplus - nová taška na českém trhu , si získala díky poměru příznivé ceny a vysoké kvality. Pálená taška Fläming je oblíbená díky svému kvalitnímu a vysoce estetickému provedení povrchových úprav.

Tondach

Pálená střešní krytina Tondach - maloformátové a velkoformátové tašky a střešní doplňky od tradičního českého výrobce.Tondach.

Creaton

Pálená keramická taška CREATON má tradic více než 127 let. Creaton je správnou volbou při výběru pálené střešní krytiny nad Váš domov.

Bramac

Ten, pro koho jsou důležité jistota a bezpečí, jedinečnost a krása, se rozhodne pro keramické střešní tašky Bramac.

Další produkty


Nabízíme další výrobky jako příslušenství, klempířské prvky a také další výrobky jako jsou střešní okna, nadkrokevní izolacie a okapový systémy.

Informujte se na našich prodejnách, či u našich obchodních zástupců.

Informujte se

Co vše jsme Vám schopni nabídnout?
Rádi s Vámi probereme veškeré možnosti.

+420 773 744 308


Ostrava

Frýdecká 793
720 00 Ostrava Hrabová
Email: ostrava@obb.cz


Brno

Vídeňská 125
619 00 Brno Přízřenice
Tel.: +420 777 920 022
E-mail: brno@obb.cz

České Budějovice

Jivno 43
373 71 Jivno (pošta Rudolfov)
Tel.: +420 777 920 139
E-mail: budejovice@obb.cz

Hradec Králové

Dřevařská 522
500 03 Hradec Králové
Tel.: +420 777 920 020
E-mail: hradec@obb.cz

Olomouc

Pevnůstka XV
779 00 Olomouc Neředín
Tel.: +420 777 920 305
E-mail: olomouc@obb.cz

Opava

Těšínská 1509/64
746 01 Opava
Tel.: +420 777 922 450
E-mail: opava@obb.cz

Plzeň

U Seřadiště 223
326 00 Plzeň
Tel.: +420 777 920 338
E-mail: plzen@obb.cz

Praha

Ptice 107
252 18 Ptice (pošta Úhonice)
Tel.: +420 770 145 433
E-mail: ptice@obb.cz

Brandýs nad Labem

Martinovská 328
250 01 Brandýs nad Labem
Tel.: 770 145 437
E-mail: brandys@obb.cz

Kontakty

Nenechte si ujít akční nabídky

Zadejte svůj e-mail a my vás budeme informovat o aktuálních akcích a slevách

* Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.
Kdykoliv se můžete z odběru zpravodaje odhlásit.
OBB stavební materiály, spol. s r.o.
Frýdecká 793, 720 00 Ostrava 20
obb@obb.cz
WebCenter - logo