Výpočet střechy


Žádost o cenovou nabídku

  • Rádi Vám bezplatně vypočítáme orientační spotřebu střešního materiálu pro Vaši zakázku.
  • Zadejte prosím co nejkompletnější rozměry, pokud některé požadované údaje neznáte, můžete kolonku vynechat, čím přesněji údaje zadáte, tím přesnější bude výpočet spotřeby materiálu.
  • V případě, že nabídku nebudeme schopni ze zadaných údajů vypracovat, budeme Vás kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu.
  • Nabídky jsou standardně zasílány do 5 pracovních dní. Pokud je pro Vás tato doba příliš dlouhá, rádi Vás upřednostníme, pokud nás na tuto skutečnost upozorníte.

Kontaktní údaje
Materiály
Rozměry
Délky uvádějte v metrech. Plochu střechy v metrech čtverečních (m2).
Poznámky
Připojit soubory
K poptávce můžete připojit soubory PDF, XLS, DOC, JPG, BMP, PNG. Maximální velikost souboru je 1024 kB.

Informujte se

Co vše jsme Vám schopni nabídnout?
Rádi s Vámi probereme veškeré možnosti.

+420 773 744 308


Ostrava

Frýdecká 793
720 00 Ostrava Hrabová
Email: ostrava@obb.cz


Brno

Vídeňská 125
619 00 Brno Přízřenice
Tel.: +420 777 920 022
E-mail: brno@obb.cz

České Budějovice

Jivno 43
373 71 Jivno (pošta Rudolfov)
Tel.: +420 777 920 139
E-mail: budejovice@obb.cz

Hradec Králové

Dřevařská 522
500 03 Hradec Králové
Tel.: +420 777 920 020
E-mail: hradec@obb.cz

Olomouc

Pevnůstka XV
779 00 Olomouc Neředín
Tel.: +420 777 920 305
E-mail: olomouc@obb.cz

Opava

Těšínská 1509/64
746 01 Opava
Tel.: +420 777 922 450
E-mail: opava@obb.cz

Plzeň

U Seřadiště 223
326 00 Plzeň
Tel.: +420 777 920 338
E-mail: plzen@obb.cz

Praha

Ptice 107
252 18 Ptice (pošta Úhonice)
Tel.: +420 770 145 433
E-mail: ptice@obb.cz

Brandýs nad Labem

Martinovská 328
250 01 Brandýs nad Labem
Tel.: 770 145 437
E-mail: brandys@obb.cz

Kontakty

Nenechte si ujít akční nabídky

Zadejte svůj e-mail a my vás budeme informovat o aktuálních akcích a slevách

* Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.
Kdykoliv se můžete z odběru zpravodaje odhlásit.
OBB stavební materiály, spol. s r.o.
Frýdecká 793, 720 00 Ostrava 20
obb@obb.cz
WebCenter - logo